Ofertë!

IP Kamerë 3MP FullHD

L7700

IP Wi-Fi Kamerë  3Mpx FullHD rezolucion –  e madhe dhe e fuqishme, për përdorim jashtë (e papërshkueshëme nga uji)

 • Kamerë  HD me rezolucion të lartë IP – 1080P
 • Mbështet lidhjen me smartphone me sistemet operative Android dhe iOS
 • Lidhje WiFi që ju lejon të shihni se çfarë po ndodh në kohë reale – duke përdorur LIVE STREAM
 • Diodat infra-të kuqe të gjeneratës së fundit që lejojnë një rreze deri në 30 metra
 • E papërshkueshëme nga uji, e përshtatshme për instalim jashtë
 • Instalim i thjeshtë

Karakteristikat:

 • Hyrje për Kartelë SD deri në 64GB
 • Modeli i IP Kamera: V380-897
 • Lente: 4mm
 • Sensori i videos: 3Mp
 • Diodë të gjerë-të qartë infra-kuqe
 • Sistemi: 200W 1080p
 • Përmban një sensor lëvizjeje
 • Furnizimi me energji: 12V – 3A

Pako përmban:

 • 1x Wi-Fi Full HD Kamera
 • 1x dhomëz transportues metalik
 • 2x Antenë
 • 1x Njësia e tensionit 3A 12V

 

 

Sasia:
Kategori: , ,