Ofertë!

Frezë për thonjtë dhe pastrim kutikulash

L1200

Pajisje për kujdesin profesional të thonjve.

  • Për një manikyr profesional dhe pedikyr në shtëpinë tuaj
  • Rrotullim i fuqishëm, përdorim praktik për thonjtë në duart ose këmbët
  • 5 pajisje për formësimin, grerëzimin, thonjtë lustrues, pastrim kutikulash
  • Praktik për përdorim në thonjtë natyral, por edhe në artificiale
  • Punon me bateri 2AA nga 1.5V (nuk përfshihen në  pako )
  • Bëni vetes një pedikyr profesional ose manikyr pa shpenzuar shumë para në sallone të shtrenjta të thonjve!
  • Dimensionet: 16.5cm
Sasia:
Kategori: