Ofertë!

Blackoff Maskë e zezë për fytyrën – 2 për 1500lek.!

L1500

Në këtë ofertë ju merrni 2 paketa maskë fytyre!

Maske e zezë, për te laguar aknet dhe pikat e zeza nga fytyra juaj. -Hidraton lekuren e fytyres. -Heq mjaft mirë pushin e fytyrës. -Largon pikat e zeza dhe aknet.

Rezultatet janë të dukshme menjëherë pas trajtimit të parë. Lëkura bëhet më e butë. Ne garantojmë një rezultat të shpejtë dhe efektiv me përdorimin e maskës.

  • 4 përbërës kryesorë:Karboni i aktivizuar (spastrimi i thellë dhe detoksifikimi), balta betonite (për pastrimin e poreve), rozmarinë (mbështetja e nivelit të kolagjenit, mbrojtja e lëkurës dhe reduktimi i rrudhave) dhe eukalipt (zbutjen e lëkurës dhe mbylljen e poreve të zgjatura)

Metoda e përdorimit:

  1. Aplikoni nga maskë në pjesët problematike me një shtresë më të trashë duke shmangur zonën rreth syve, flokëve dhe pjesëve të tjera të ndjeshme të fytyrës.
  2. Prisni për 25 minuta maskën do të thahet dhe do të bëhet elastike. Gjatë kësaj periudhe, komponenti aktiv i maskës thellë depërton në lëkurë dhe vepron në të.
  3. Hiqni maskën me lëvizje të lehtë të duarve. Lani mbetjen e maskës me ujë të ngrohtë.

Sasia: 82ml.

Sasia:
Kategori: