Ofertë!

LED llambë kundër mushkonjave

L1250

 • Lloji: LED llambë
 • Numri i çipave LED: 3 copë
 • Jeta mesatare (orë): 30000
 • Këndi i dritës (°): 180 °
 • Fluksi i ndriçimit: 250 – 499 lumen
 • Temperatura e ngjyrave 6000K
 • Fuqia: 15W
 • Tensioni: 220V
 • Lloji i bazës: E27
 • Toleranca e Fuqisë: 3%
 • Gjatësia: 170mm
 • Siguron sigurinë e fëmijëve tuaj në shtëpi dhe siguron cilësi të mirë të gjumit
 • Asnjë mushkonjë kurrë nuk do të ju dëmtojë juve dhe familjen tuaj
 • LED llamba kundër mushkonjave është ideale për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
MBRONI VETEN NGA INSEKTET TË BEZDISSHME! Flini në mënyrë paqësore.

 

Sasia: