Ofertë!

Bylyzyk kundër mushkonjave për fëmijë 1+1 FALAS!

L999

Bylyzyk për fëmijë – kundër mushkonjave

 • Mbrojtje efektive kundër infektimit sezonal të mushkonjave
 • Llamba lëshon një aromë vajrash natyralë (bimor) që largojnë mushkonjat dhe insektet e tjera
 • Vajra esencialë natyralë që përmbajnë: qitro, limon, pemë çaji, livando, mente, pelin
 • Funksionon menjëherë!
 • Mbrojtje e shkëlqyer për lojëra ose aktivitete të lira, ideale për përdorim të jashtëm ose të brendshëm
 • Sigurohet mbrojtje më efektive nëse vishet në kyçin e dorës ose kyçin e këmbës, por gjithashtu mund të ngjitet kudo afër jush (në rroba, këpucë, karrocë për fëmijë, çantë…)
 • Largon mushkonjat, rriqrat, mizat, pleshtat etj.
 • 100% i sigurt dhe i besueshëm për përdorim, pa efekte të dëmshme – nuk është toksik, nuk shkakton reaksione alergjike në lëkurë
 • Mbrojtje me rreze deri në 1.5 m
 • Ndriçim LED me ngjyra RGB 3 dioda (pas shtypjes së lidhjes)
 • I papërshkueshëm nga uji
 • Lehtë për t’u instaluar dhe hequr
 • Rrip silikoni me karaktere kafshësh (ngjyrë mace-rozë, ngjyrë panda-blu)
 • Përmasat: 22 x 1.9cm
 • Kohëzgjatja: 3 vjet. të papaketuara / 30 ditë pas hapjes së paketimit
 • Në këtë ofertë ju merrni 2 bylyzykë – një blu për djem dhe një rozë për vajza.
Sasia: