Ofertë!

BM10 Mini-telefon celular

L3200

 • Punon në të gjitha rrjetet
 • 0.66 ” ekran OLED
 • Procesor MTK6261D
 • Dual-SIM: mbështet dy karta SIM
 • Kapaciteti i baterisë: 350mAh, zgjat për një kohë të gjatë dhe ka një jetë të gjatë; mund të hiqet
 • 3.0 sinkronizimi Bluetooth
 • Mbështet kartën e kujtesës TF deri në 8GB (nuk përfshihet në ofertë)
 • RAM: 32MB / ROM: 32MB
 • ULTRA HD Tingull i pastër
 • Rrezatimi i ndjeshëm më i ulët, telefoni mesatar celular rrezaton 2.1w / kg dhe telefoni BM10 Mini-mobile është 0.283w / kg, që është 1/7 e telefonit celular mesatar
 • Përmasat: 6.80 x 2.80 x 1.30 cm
 • Pesha: 210g.
 • Nuk ka kamerë
 • Në ngarkim të parë, hiqni filmin mbrojtës nga bateria
SKU: N/A Kategori:

Informacion shtesë

Color

Gri, Kaltër, Kuq, Portokall