Ofertë!

Slim n Lift maic për meshkuj për dobësim

L1250

Dukuni  5 deri në 10 kilogram më pak  me  trikon (bluzë) të re  Slim n Lift –  maicë e mbrendëshme meshkujsh për dobësim…  Përjetoni transformimin e plotë të trupit në vetëm pak minuta!

Bluzë Slim n Lift është e lehtë, e rehatshme dhe e padukshme (veshet nën veshje të tjera).

SKU: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Dietë, stërvitje dhe trajtime të tjera të shtrenjta kozmetike zbrazin buxhetin tuaj, ndersa duke pasur një Slim n Lift korse mund të vesheni për 1, 2 apo 3 numer rrobat më të vogla! Slim n Lift maica per dobesim menjëherë ju jep nje forme te trupit ne shkronjën V dhe është bërë nga një pëlhurë super të rehatshme.Pjesët anësore të maices janë të pajisura me teknologjinë më të fundit për të siguruar që të gjitha pjesët e trupit janë shtrënguar,si dhe duke përdorur 12 pikë per shtypje që lejojnë një efekt më të mirë në formësimin e barkut.

Përbërja dhe madhësia:

  • Madhësia : М, L, XL
  • Përbërja: 80% Najlon + 20% material elastik

Informacion shtesë

Peshë N/A
Madhësi

M, L, XL, XXL