Ofertë!

Pika Pulmolox

L3050

Një preparat i ri natyral në tregun tonë që ka dëshmuar se ndalon kollitjen dhe eliminon në afat të gjatë shkaktarët kryesorë të problemeve me frymëmarrjen, prandaj mban me të drejtë epitetin e mikut tuaj më të mirë të mushkërive.

             Mendoni pak, a vini re ndonjë nga këto simptoma?

 • Fyt të irrituar?
 • Kollë apo gëlbazë e duhanpirësit?
 • Bronhit?
 • Pneumoni?
 • Astma?

  Mbron nga infeksionet virale
 • Përdorimi i pikave Pulmolox u jep mushkërive tuaja mbrojtjen dhe imunitetin që u nevojitet nga viruset që mund t’i dëmtojnë ato.
 • Pikat Pulmolox ju ndihmojnë të kolliteni dhe të largoni gëlbazën. Ato zvogëlojnë ngjirjen e zërit, inflamacionin e faringut dhe laringitin.Ëndrra të ëmbla – Një dozë ditore e pikave Pulmolox ju siguron një gjumë më të qetë që është më cilësor dhe zgjat më shumë.

  Duke përdorur pikat tona rregullisht, ju gjithashtu do:
 • zvogëloni irritimin e hundës, gojës dhe fytit
 • redukton tharjen e zgavrës së hundës dhe të gojës
 • përmirëson qarkullimin e gjakut në duar dhe këmbë
 • përmirësoni gjendjen e lëkurës tuaj
 • lehtësimin e simptomave të astmës
 • të forcojë aftësitë e kujtesës

  Receta e pikave Pulmolox për mushkëritë

 • Përbërësi kryesor i pikave Pulmolox është ekstrakti i liqenit islandez, i cili ndalon kollitjen duke qetësuar alveolat e përflakur, duke nxitur ndarjen e katranit në to.
 • Më pas xhenxhefili, i cili ka efekte të shkëlqyera antibiotike që qetësojnë dhimbjet e fytit dhe pastrojnë sinuset.
 • Gjithashtu, ilaçi ynë përmban Kopër, një barishte aromatike që ndihmon funksionimin normal të organeve të tjera dhe gjendjen e përgjithshme të mirë të trupit.
Sasia:
Kategori: Etiketa: , ,