Ofertë!

Çantë shpine me Powerbank (e zezë)

L6200

Pajisje shumë e domosdoshme dhe plotësuese për pajisjet e tjera teknologjike që mund të posedoni. Kjo çantë shpine power bank iu lejon të karikoni pajisjet tuaja kudo që jeni dhe në lëvizje qoftë.

Çantë shpine më e mirë në botë!

 • Gjërat tuaja personale do të jenë të sigurta. Sekreti i sigurisë është se patenta është në një vend të pazakontë – në anën e pasme. Ndërkohë që jeni duke qëndruar në autobus apo duke pritur në linjë, askush nuk mund ta hapë këtë çantë shpine.
 • USB Input / Output për Power Bank për telefonin tuaj. Së bashku me çantën e  shpinës ju merrni një bateri të rechargeable External Powerbank – ju lidheni atë me USB portin e brendshëm në çantën e  shpinës, ju lidhni prizë të jashtme USB në telefon dhe ju mund ta ngarkoni pa hapjen e çantës ose heqjen e baterisë së jashtme. Kapaciteti i baterisë së Powerbank: 8400Mah – deri në 3 rimbushje.
 • Pesha e ekuilibruar – do të keni ndjenjën se ju mbani deri në 25% më pak peshë
 • Pėrshkueshmėri ajrore pėr shpinėn tuaj – sponges shumėraferė tė rehatshme nė anėn dorsale pėr rrjedhjen maksimale tė frymės dhe djersitje minimale
 • Përforcim plastik nën tekstil që i bën pancakes më të vështirë për të punuar duke prerë çantën e  shpinës me një bisturi
 • Xhepa të fshehura – këto xhepa gjithashtu nuk mund të hapen nga askush, përveç kur ju mbani çantën  në shpinën tuaj
 • Rregullimi i mbrapa – i projektuar në mënyrë që gjërat personale në shpinë të mbështeten në shpinë, dhe xhepi i ardhshëm në pjesën e prapme të kraharorit jep komoditet shtesë
 • Organizuar në mënyrë të përsosur – çdo pajisje juaj do të ketë vendin e vet: fletore, tabletë, powerbank, shishe uji, kamera …
 • Rezistente ndaj shiut deri në 1 orë
 • Reflektimi i natës – një anë reflektuese delikate, por lehtësisht e dukshme, e cila është detaj i përshtatshëm dhe i dobishëm i dizajnit që ju mban ndërkohë që shkoni në autostradë etj.
 • Dizajni minimalist – i krijuar nga projektuesi i shumtë Thomas Droze, holandez me origjinë franceze
 • Përmasat: 45 x 30 x 16.5cm
 • Qëndrueshmëri e madhe dhe cilësi e provuar!

 

Sasia:
Kategori: