Ofertë!

Slim Body – Super Triko për femra

L2000

Tani  mund të forconi të gjithë trupin me Slim Body –  Super Triko për femra

  • Material i butë dhe e rehatshmë
  • ngre gjoksin dhe ngre te pasmet tuaja dhe këmbët i bën të duken më të dobëta
  • Formon një siluetë perfekte
  • Perfect për të veshur nën rrobat,gjatë dimrit apo verës, dhe i lejon lëkurës të marrë frymë lirshëm
  • Materiali: fibra bambu-qymyr, najloni i butë dhe material elastik
  • redukton  shfaqjen të celulitit
SKU: N/A Kategori: ,

Informacion shtesë

Madhësi

L-XL, XL-XXL, XXL-XXXL