Ofertë!

Kuletë për kartat e kreditit! Porositni 1 merrni 1 falas!

L750

  • Kuletë elegante, e lehtë dhe me cilësi të jashtëzakonshme
  • e bërë nga aliazh alumini me cilësi të lartë, i cili mbron shiritat magnetikë të kartave tuaja të kreditit dhe i mbron ata nga dëmtimi
  • mbron RFID cipat të skuqura në mënyrë të sigurt duke bllokuar sinjalet e tyre nga skanerët
  • Parandalon keqpërdorimin e kartave të kreditit nga vjedhësit e informacioneve financiar
  • i papërshkueshëm nga uji
  • 6 ndarje
  • për meshkuj dhe femra
  • Dimensionet: 11 x 7cm
Sasia:
Kategori: ,